an online Instagram web viewer
  • zafitnik
    צפינסטוש
    @zafitnik

Images by zafitnik

שלישי של כדורגלללל!
קבוצת הכוכבים של חומסקי נסעה לטורניר חוץ במקיף ט אשדוד במטרה להמשיך את דרך הניצחונות
תאריך: 17.10.2017
מקום: אצטדיון מקיף ט אשדוד
במשחק הראשון מול מקיף ג', צפית הובילה בבטחה 3-1 מגולים של אדם סמיקין, מאי בר נצר ורז אלמליח אבל בדקות הסיום קטטה בין שחקן צפית אדם סמיקין לבין השופט הובילה להפסד טכני של קבוצתו טרם שריקת הסיום.
למשחק השני מול מקיף ט', המארחת כבשה ראשונה אך עם הרבה תושייה צמד שערים מהיר של עטר חורש וגיל אייל הוריד אותנו למחצית בתוצאה של 2-1. במחצית השנייה גול נוסף של דניאל הכספי ועוד גול שלהם גמר את המשחק בתוצאה של 3-2, בנוסף להדיפת שני פנדלים של איתי קינן,  אך זה לא הספיק לנו בגלל יחס שערים בין שאר הקבוצות.

סתם, הפסדנו פעמיים אך החוש הומור עדיין איתנו.
2 -1 (גול של@אדם סמיקין)
3 - 1 (גול של @דניאל הכספי)
בחודש הבא מגיעים נבחרת צפית עם ראש מורם אל משחק ה11 על 11 במגרש הדשא בקריית גת. צפו לדיווחים קרובים. 
סגל הקבוצה ועוזרי המאמן:
1.אדם סמיקין
2.רז אלמליח
3.גיל אייל
4.איתי יחזקאלי
5.דניאל הכספי
6.עטר חורש
7.עיליי פריאנטה
8.יואב רפפורט
9.איילון אלעזר
10.איתי קיינן
11.אסף אבודרם

כתבכם בשטח סתיו שיר 😎
שלישי של כדורגלללל! קבוצת הכוכבים של חומסקי נסעה לטורניר חוץ במקיף ט אשדוד במטרה להמשיך את דרך הניצחונות תאריך: 17.10.2017 מקום: אצטדיון מקיף ט אשדוד במשחק הראשון מול מקיף ג', צפית הובילה בבטחה 3-1 מגולים של אדם סמיקין, מאי בר נצר ורז אלמליח אבל בדקות הסיום קטטה בין שחקן צפית אדם סמיקין לבין השופט הובילה להפסד טכני של קבוצתו טרם שריקת הסיום. למשחק השני מול מקיף ט', המארחת כבשה ראשונה אך עם הרבה תושייה צמד שערים מהיר של עטר חורש וגיל אייל הוריד אותנו למחצית בתוצאה של 2-1. במחצית השנייה גול נוסף של דניאל הכספי ועוד גול שלהם גמר את המשחק בתוצאה של 3-2, בנוסף להדיפת שני פנדלים של איתי קינן, אך זה לא הספיק לנו בגלל יחס שערים בין שאר הקבוצות. סתם, הפסדנו פעמיים אך החוש הומור עדיין איתנו. 2 -1 (גול של@אדם סמיקין) 3 - 1 (גול של @דניאל הכספי) בחודש הבא מגיעים נבחרת צפית עם ראש מורם אל משחק ה11 על 11 במגרש הדשא בקריית גת. צפו לדיווחים קרובים. סגל הקבוצה ועוזרי המאמן: 1.אדם סמיקין 2.רז אלמליח 3.גיל אייל 4.איתי יחזקאלי 5.דניאל הכספי 6.עטר חורש 7.עיליי פריאנטה 8.יואב רפפורט 9.איילון אלעזר 10.איתי קיינן 11.אסף אבודרם כתבכם בשטח סתיו שיר 😎
xSay2
אתמול (ראשון) מגמת ערבית של צפית עברה הרצאה בנושא ״בין חג׳אב לבורקה״. בהרצאה למדנו על ההיסטוריה של החג׳אב ועל הקיצוניות שהתפתחה לה בהתקדמות השנים, ועל הדיכוי האכזרי כלפי המראה החיצוני של האישה בעולם הערבי. בנוסף, רצינו לתמוך בנשים הערביות, אז לבשנו את החג׳אב, את הבורקה ואת הצ׳אדור כאות מחאה.
היה מאוד מעניין. 
لغة العربية هي لغة سهلة! تعلموها!
אתמול (ראשון) מגמת ערבית של צפית עברה הרצאה בנושא ״בין חג׳אב לבורקה״. בהרצאה למדנו על ההיסטוריה של החג׳אב ועל הקיצוניות שהתפתחה לה בהתקדמות השנים, ועל הדיכוי האכזרי כלפי המראה החיצוני של האישה בעולם הערבי. בנוסף, רצינו לתמוך בנשים הערביות, אז לבשנו את החג׳אב, את הבורקה ואת הצ׳אדור כאות מחאה. היה מאוד מעניין. لغة العربية هي لغة سهلة! تعلموها!
שלום צפיתניק,
אני אורי שאול, תלמיד כיתה ח׳, ויש לי סכרת כבר תשעה חודשים.
אני אהיה איתכם כן: אחד הדברים הטובים שקרו לי. אבל לא על זה אני אכתוב, לפחות לא עכשיו. 
אז צפיתניקים יקרים שלי, אני יודע שאתם אוהבים לתרום, לא? בישראל חיים יותר מ-50,000 סוכרתיים מסוג 1 (סוכרת נעורים) עם סבסוד דל של משרד הבריאות ותרומות מאנשים פרטיים, ושלא נדבר על זה שרוב הכסף הולך למחקר. לא פלא שקהילת הסוכרתיים צריכה תמיכה כלכלית. אז אם הצלחתי לגרום לכם לרצות לתרום, במקום להוציא את כרטיס האשראי ולהתחיל להקליד מספרים, תוציאו את נעלי הריצה שלכם, כי ביום שישי ה-20.10 יתקיים "מסע עתיד מתוק" שבו אתם תורמים בכך שתרוצו או תרכבו על אופניכם למען קהילת הסוכרתיים בארץ.
המסע יתקיים בשלושה מסלולי ריצה של 3/6/12 ק"מ 
ושלושה מסלולי אופניים של 12/24/36 ק"מ. 
אז אם בא לכם לתרום למען קהילת הסוכרת (סוג 1) ואם הצלחתי לגרום לכם לבוא, הירשמו באתר:
www.znook.co.il/mlm17

לשאלות, 
אורי שאול 
0549952999
שלום צפיתניק, אני אורי שאול, תלמיד כיתה ח׳, ויש לי סכרת כבר תשעה חודשים. אני אהיה איתכם כן: אחד הדברים הטובים שקרו לי. אבל לא על זה אני אכתוב, לפחות לא עכשיו. אז צפיתניקים יקרים שלי, אני יודע שאתם אוהבים לתרום, לא? בישראל חיים יותר מ-50,000 סוכרתיים מסוג 1 (סוכרת נעורים) עם סבסוד דל של משרד הבריאות ותרומות מאנשים פרטיים, ושלא נדבר על זה שרוב הכסף הולך למחקר. לא פלא שקהילת הסוכרתיים צריכה תמיכה כלכלית. אז אם הצלחתי לגרום לכם לרצות לתרום, במקום להוציא את כרטיס האשראי ולהתחיל להקליד מספרים, תוציאו את נעלי הריצה שלכם, כי ביום שישי ה-20.10 יתקיים "מסע עתיד מתוק" שבו אתם תורמים בכך שתרוצו או תרכבו על אופניכם למען קהילת הסוכרתיים בארץ. המסע יתקיים בשלושה מסלולי ריצה של 3/6/12 ק"מ ושלושה מסלולי אופניים של 12/24/36 ק"מ. אז אם בא לכם לתרום למען קהילת הסוכרת (סוג 1) ואם הצלחתי לגרום לכם לבוא, הירשמו באתר: www.znook.co.il/mlm17 לשאלות, אורי שאול 0549952999
אתמול השתתפתי בצעדה של "נשים עושות שלום" ביפו. צעדנו יחד כ3,000 נשים לבושות לבן נושאות שלטים של שלום לאורך כבישי יפו. "נשים עושות שלום" הינה תנועה בלתי מפלגתית של נשים יהודיות, ערביות, דתיות וחילוניות, ימניות ושמאלניות שקוראות יחד לשלום ולקידום הסדר מדיני בין ישראל לפלשתינים וגם, בלשונן, "למנוע את המלחמה הבאה." התנועה הוקמה בהשראת תנועת נשים בליבריה אשר הצליחו לשים קץ למלחמת אזרחים עקובה מדם. באירוע אחד הזכור במיוחד, הנשים בליבריה התבצרו במקום בו שני המנהיגים שהו, הנשים סרבו להתפנות עד אשר יושג הסכם שלום. 
במהלך סוכות צועדות הנשים ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, כאשר יום השיא יהיה ביום ראשון הקרוב בירושלים. 
הצעדה ביפו היתה מרשימה, השתתפו בה נשים, נערות וילדות. היתה גם נוכחות לא מבוטלת של גברים שהגיעו להזדהות. במהלך הצעדה נקראו קריאות בזכות השלום וקראו למנהיגים לקדם את תהליך השלום ולעמים להצטרף לתנועה. נקראו קריאות של תקווה ונאמר לא פעם ש"זה אפשרי". בסיום הצעדה הופיעו על הבמה אומנים רבים כמו מירי מסיקה, השחקן נורמן עיסא וכמו כן הופיעו ושרו להקות מעורבות ערביות יהודיות ששרו ודברו גם בערבית וגם בעברית.

אלה לב
אתמול השתתפתי בצעדה של "נשים עושות שלום" ביפו. צעדנו יחד כ3,000 נשים לבושות לבן נושאות שלטים של שלום לאורך כבישי יפו. "נשים עושות שלום" הינה תנועה בלתי מפלגתית של נשים יהודיות, ערביות, דתיות וחילוניות, ימניות ושמאלניות שקוראות יחד לשלום ולקידום הסדר מדיני בין ישראל לפלשתינים וגם, בלשונן, "למנוע את המלחמה הבאה." התנועה הוקמה בהשראת תנועת נשים בליבריה אשר הצליחו לשים קץ למלחמת אזרחים עקובה מדם. באירוע אחד הזכור במיוחד, הנשים בליבריה התבצרו במקום בו שני המנהיגים שהו, הנשים סרבו להתפנות עד אשר יושג הסכם שלום. במהלך סוכות צועדות הנשים ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, כאשר יום השיא יהיה ביום ראשון הקרוב בירושלים. הצעדה ביפו היתה מרשימה, השתתפו בה נשים, נערות וילדות. היתה גם נוכחות לא מבוטלת של גברים שהגיעו להזדהות. במהלך הצעדה נקראו קריאות בזכות השלום וקראו למנהיגים לקדם את תהליך השלום ולעמים להצטרף לתנועה. נקראו קריאות של תקווה ונאמר לא פעם ש"זה אפשרי". בסיום הצעדה הופיעו על הבמה אומנים רבים כמו מירי מסיקה, השחקן נורמן עיסא וכמו כן הופיעו ושרו להקות מעורבות ערביות יהודיות ששרו ודברו גם בערבית וגם בעברית. אלה לב
שלישי של כדורגלללל...
אחרי הזכיה הסנסציונית בגביע הכושר חבורת חומסקי הגיעה לכבוש את היעד הבא: אליפות הכדורגל הארצית...⚽
התאריך 3.10.2017 .
המקום האצטדיון העירוני כפר מנחם.
טורניר 5×5 בכדורגל.
הטורניר לא התחיל קל, המשחק הראשון נגד באר טוביה נגמר בשוויון 1-1 משער של יואב רפפורט. במשחק השני נגד קרית מלאכי, חבו חומסקי כבר שלטה במשחק וניצחה 5-1. כבשו: רז אלמליח עם צמד, מאי בר נצר, אדם סמיקין ויואב רפפורט ובכך הבטיחה הנבחרת את מקומה בשלב הבא! 
קואוץ' חומסקי אמר בסיום המשחק: "הבחורים נתנו את הנשמה על המגרש ואפילו באו עם חולצות בית ספר"
השלב הבא יקרה עוד מספר שבועות במקום וזמן שעדיין לא ידוע,
אך עוד חודש יתחיל טורניר הכדורגל המסורתי של 11 על 11 במגרש הסינטטי בקריית גת 🔝🔝🔝
בהצלחה לנבחרת שלנו! ⚽⚽⚽⚽ סגל הנבחרת:
1. שוער ניב שפירא 
2 מאי בר נצר
3.אדם סמיקין
4.אסף אבודרם
5.דניאל הכספי
6.רז אלמליח 
7.גיל אייל
8.איתי חזאזי
9. אילון א. 
10.יואב רפפורט 
11.עילאי פ.

ולידיעה נוספת בשבועיים האחרונים כלבו כפמ בהפסדים עקב הפסקת הגעה של 11 מלקוחותיו הקבועים... כתבכם בשטח סתיו שיר 😎
שלישי של כדורגלללל... אחרי הזכיה הסנסציונית בגביע הכושר חבורת חומסקי הגיעה לכבוש את היעד הבא: אליפות הכדורגל הארצית...⚽ התאריך 3.10.2017 . המקום האצטדיון העירוני כפר מנחם. טורניר 5×5 בכדורגל. הטורניר לא התחיל קל, המשחק הראשון נגד באר טוביה נגמר בשוויון 1-1 משער של יואב רפפורט. במשחק השני נגד קרית מלאכי, חבו חומסקי כבר שלטה במשחק וניצחה 5-1. כבשו: רז אלמליח עם צמד, מאי בר נצר, אדם סמיקין ויואב רפפורט ובכך הבטיחה הנבחרת את מקומה בשלב הבא! קואוץ' חומסקי אמר בסיום המשחק: "הבחורים נתנו את הנשמה על המגרש ואפילו באו עם חולצות בית ספר" השלב הבא יקרה עוד מספר שבועות במקום וזמן שעדיין לא ידוע, אך עוד חודש יתחיל טורניר הכדורגל המסורתי של 11 על 11 במגרש הסינטטי בקריית גת 🔝🔝🔝 בהצלחה לנבחרת שלנו! ⚽⚽⚽⚽ סגל הנבחרת: 1. שוער ניב שפירא 2 מאי בר נצר 3.אדם סמיקין 4.אסף אבודרם 5.דניאל הכספי 6.רז אלמליח 7.גיל אייל 8.איתי חזאזי 9. אילון א. 10.יואב רפפורט 11.עילאי פ. ולידיעה נוספת בשבועיים האחרונים כלבו כפמ בהפסדים עקב הפסקת הגעה של 11 מלקוחותיו הקבועים... כתבכם בשטח סתיו שיר 😎
לפני שאתם רצים להעלות תמונה עם השותף/ה לאינסטגרם:
.
.
באוסף של אותו המועד,
בו המבט ננעל והגוף רועד,
הכול רגוע ומרגיש נכון.
מול הפנים שאיתן הולכים לישון,
ופותרים את כל חידות האהבה
(כשלא רק דיבור הוא התשובה).
במועדים אלו
ניתן לחוות בפירוט
את המתרחש מבפנים,
את הצטלבות המבטים,
את רקמת הסובלנות. 
מכיוון שזה הוא, זהו
רגע מיוחד כל כך.
מפחיד שתכף נכחד,
איך אשמר אותו, איך לא אשכח
אך אין ללכוד אותה בתמונה,
את ההתרחשות העדינה.
.
ידוע כי אם אנשים אחרים,
יסתכלו על התמונה,
הזהה לזו שבראשי,
לא יחוו חוויה דומה. 
לכן הצילום פה ריקני
וחסר משמעות.
מוטב שלא כך אעביר את השהות...
.
דעו זאת ועוד, שהתמונות
מפוררות כל רגע גועש
ויש כאלו המונעות
מרגעים אחרים להתממש.
.
.
באוסף של אותו המועד,
בו המבט ננעל והגוף רועד -
פרח יהיה עד, 
שנהנית מיופיו והוספת ללכת.
אז, ללא קופסת המתכת, 
תוכל להרגיש שלם. 
מאחלת לכולכם,
כזה חוסר רצון לצלם.
.
.
תמר שאול🌹
לפני שאתם רצים להעלות תמונה עם השותף/ה לאינסטגרם: . . באוסף של אותו המועד, בו המבט ננעל והגוף רועד, הכול רגוע ומרגיש נכון. מול הפנים שאיתן הולכים לישון, ופותרים את כל חידות האהבה (כשלא רק דיבור הוא התשובה). במועדים אלו ניתן לחוות בפירוט את המתרחש מבפנים, את הצטלבות המבטים, את רקמת הסובלנות. מכיוון שזה הוא, זהו רגע מיוחד כל כך. מפחיד שתכף נכחד, איך אשמר אותו, איך לא אשכח אך אין ללכוד אותה בתמונה, את ההתרחשות העדינה. . ידוע כי אם אנשים אחרים, יסתכלו על התמונה, הזהה לזו שבראשי, לא יחוו חוויה דומה. לכן הצילום פה ריקני וחסר משמעות. מוטב שלא כך אעביר את השהות... . דעו זאת ועוד, שהתמונות מפוררות כל רגע גועש ויש כאלו המונעות מרגעים אחרים להתממש. . . באוסף של אותו המועד, בו המבט ננעל והגוף רועד - פרח יהיה עד, שנהנית מיופיו והוספת ללכת. אז, ללא קופסת המתכת, תוכל להרגיש שלם. מאחלת לכולכם, כזה חוסר רצון לצלם. . . תמר שאול🌹
למה אני צמה?
אני צמה, כי אני מסכימה עם העיקרון של הצום, אבל לא כי אני מאמינה באלוהים, אלא כי אני רוצה פעם אחת למשך עשרים וחמש שעות לסבול ולהרגיש משהו ממה שאחרים חווים בחיי היומיום שלהם. פעם אחת לא להיות בן אדם עם יצר מגעיל שרוצה כל הזמן עוד ועוד לאכול גם כשהוא שבע, כשיש כאלה שאין להם פירור. היצר הזה שרוצה לחיות עם כל כך הרבה שפע (וכמה שפע ככה תלונות), זה מגעיל בעיניי אבל זה העולם שאני חיה בו ואני רוצה לכפר על זה, ולהרגיש איך זה לשים את היצר המגעיל הזה בצד.
גל גורי כיתת מיתר
למה אני צמה? אני צמה, כי אני מסכימה עם העיקרון של הצום, אבל לא כי אני מאמינה באלוהים, אלא כי אני רוצה פעם אחת למשך עשרים וחמש שעות לסבול ולהרגיש משהו ממה שאחרים חווים בחיי היומיום שלהם. פעם אחת לא להיות בן אדם עם יצר מגעיל שרוצה כל הזמן עוד ועוד לאכול גם כשהוא שבע, כשיש כאלה שאין להם פירור. היצר הזה שרוצה לחיות עם כל כך הרבה שפע (וכמה שפע ככה תלונות), זה מגעיל בעיניי אבל זה העולם שאני חיה בו ואני רוצה לכפר על זה, ולהרגיש איך זה לשים את היצר המגעיל הזה בצד. גל גורי כיתת מיתר
שאלה שמעלים חילונים רבים, כהצדקה לחילונות היא: "אם יש אלוהים, והוא כולו טוב, והוא כל יכול, למה יש שנאה, הרס וכל כך הרבה כאב בעולם?"
כאילו שאם אלוהים קיים אז הוא חייב לך משהו, הוא מחוייב ליצור לך מן סוג של ג'ימבורי כיפי ומוגן שבו הכול קל וכיף.
קודם כל, אלוהים אכן אוהב את כולנו, וכמו שרבי נחמן אמר: "תשועת השם, כהרף עין"
או בגרסה הנוצרית: "אם אלוהים הכניס אותך לזה, זה בגלל שאתה מסוגל לצאת מזה"
חוץ מזה, כל פסיכולוג מתחיל יכול להגיד לך שאין שום צמיחה והתפתחות ללא כאב וסבל.
בדיוק כמו שאדמה אחרי שיטפון מגדילה את היבול הטוב ביותר, כך אדם, או קבוצה של אנשים (אפילו כל האנושות) יכולה לשגשג בצורה הטובה ביותר רק אחרי התגברות על אסון או כאב.
אין רנסאנס ללא ימי הביניים; אין או"ם ללא מלחמת העולם; אין ארה"ב או ישראל ללא אימפריה בריטית; אני יכול להמשיך, אבל אתם מבינים לאן אני חותר.
אני מאמין שאלוהים תמיד רוצה את הטוב ביותר בשבילנו, ובשביל העולם. הוא רק רוצה שנשוב אליו, ונעבוד אותו באמת, בשמחה, שנסור מרע ונעשה טוב. אני חושב שאלוהים פועל בדרכים מיסתוריות, אבל לא מרושעות. אני חושב שאלוהים אוהב אותנו כמו אב, וכמו אב, הוא רק רוצה שאנחנו נאהב אותו חזרה.
אני יהודי מאמין, ואני חושב שהיהדות היא הדת האהובה ביותר על אלוהים. 
אני באמת חושב שאלוהים אוהב אותי בדיוק כמו שהוא אוהב אותך, וכל אדם אחר בעולם.
איתי גרנט כיתה י'
שאלה שמעלים חילונים רבים, כהצדקה לחילונות היא: "אם יש אלוהים, והוא כולו טוב, והוא כל יכול, למה יש שנאה, הרס וכל כך הרבה כאב בעולם?" כאילו שאם אלוהים קיים אז הוא חייב לך משהו, הוא מחוייב ליצור לך מן סוג של ג'ימבורי כיפי ומוגן שבו הכול קל וכיף. קודם כל, אלוהים אכן אוהב את כולנו, וכמו שרבי נחמן אמר: "תשועת השם, כהרף עין" או בגרסה הנוצרית: "אם אלוהים הכניס אותך לזה, זה בגלל שאתה מסוגל לצאת מזה" חוץ מזה, כל פסיכולוג מתחיל יכול להגיד לך שאין שום צמיחה והתפתחות ללא כאב וסבל. בדיוק כמו שאדמה אחרי שיטפון מגדילה את היבול הטוב ביותר, כך אדם, או קבוצה של אנשים (אפילו כל האנושות) יכולה לשגשג בצורה הטובה ביותר רק אחרי התגברות על אסון או כאב. אין רנסאנס ללא ימי הביניים; אין או"ם ללא מלחמת העולם; אין ארה"ב או ישראל ללא אימפריה בריטית; אני יכול להמשיך, אבל אתם מבינים לאן אני חותר. אני מאמין שאלוהים תמיד רוצה את הטוב ביותר בשבילנו, ובשביל העולם. הוא רק רוצה שנשוב אליו, ונעבוד אותו באמת, בשמחה, שנסור מרע ונעשה טוב. אני חושב שאלוהים פועל בדרכים מיסתוריות, אבל לא מרושעות. אני חושב שאלוהים אוהב אותנו כמו אב, וכמו אב, הוא רק רוצה שאנחנו נאהב אותו חזרה. אני יהודי מאמין, ואני חושב שהיהדות היא הדת האהובה ביותר על אלוהים. אני באמת חושב שאלוהים אוהב אותי בדיוק כמו שהוא אוהב אותך, וכל אדם אחר בעולם. איתי גרנט כיתה י'
פעם לפני הרבה שנים, כשחרסינה כחולה הייתה עדיין אופנתית ודינה, אם הבית המיתולוגית, עברה במסדרון עם סמרטוט רווי אקונומיקה, צפית הייתה שונה. 
אם גם אתה מתגעגע לימים עברו שריין לעצמך את ה 3/10 מסיבת חגי תשרי נוסטלגיה.
.
בסרטון: השירותים הנסתרים של צפית
פעם לפני הרבה שנים, כשחרסינה כחולה הייתה עדיין אופנתית ודינה, אם הבית המיתולוגית, עברה במסדרון עם סמרטוט רווי אקונומיקה, צפית הייתה שונה. אם גם אתה מתגעגע לימים עברו שריין לעצמך את ה 3/10 מסיבת חגי תשרי נוסטלגיה. . בסרטון: השירותים הנסתרים של צפית
אתמול בבוקר נסענו ארבעה נציגים ממועצת התלמידים המתהווה של צפית 🎉👌🏻לסמינר של פורום דרום.
אתם בטח, שואלים את עצמכם מה זה לעזאזל?! אז ככה, אלו בעצם מפגשים של כל הנציגים המחוזיים של מועצות התלמידים מכל התיכונים באזור הדרום. הסמינר התקיים בתיכון שער-הנגב, שאירח אותנו ממש יפה. היה נחמד לראות מה קורה בתיכונים אחרים ממש לידינו.
להמון ילדים בסמינר היו תפקידים בכירים בנוער ההתישבותי, שזהו בעצם הגוף שמרכז את הפעילות ותומך במועצות תלמידים שקמות בתיכונים. 
בנוסף, גוף זה הוא מוציא לפועל פרוייקטים אחרים מעניינים וחשובים.

לפורום זה ישנן שלוש מטרות חשובות, שבסופו של דבר יעזרו לנו להרים את מועצת התלמידים ולהפוך אותה להכי יעילה שהיא יכולה להיות:
- פעילות על איך מקימים מועצת תלמידים, מי אמור להרכיב אותה ומהן מטרותיה העיקריות, השלבים של הקמתה ופרטים טכניים אחרים.
- פעילות בנוגע לזכויות התלמיד והנוער! 
דיברנו על כך שתפקידה של מועצת התלמידים הוא גם לדאוג שלתקנון זכויות התלמיד תהיה יותר חשיפה בבית הספר ובכך יתאפשר לתלמידים להיות יותר ערים לזכויותיהם ולעזור לגשר בין המערכת לתלמידים תוך תביעת זכויות התלמידים.
- פעילות אחרונה וחשובה הייתה איך לבנות תוכנית עבודה שנתית, איך נוכל להצליח להכניס את כל פעילות ההווי, פרוייקטים גדולים וקטנים שכבר תכננו בפגישה הראשונה של המועצה שהתקיימה באותו הבוקר! *אז לסיכום:* השכלנו, החכמנו ועכשיו בראבק - נתחיל להרים את צפית ולהפוך אותה למקום יותר טוב *בשביל כולנו*🙌🏼🏫🎉📝😁 יש למה לצפות חברה!!
טל זליגמן כיתה י"א
אתמול בבוקר נסענו ארבעה נציגים ממועצת התלמידים המתהווה של צפית 🎉👌🏻לסמינר של פורום דרום. אתם בטח, שואלים את עצמכם מה זה לעזאזל?! אז ככה, אלו בעצם מפגשים של כל הנציגים המחוזיים של מועצות התלמידים מכל התיכונים באזור הדרום. הסמינר התקיים בתיכון שער-הנגב, שאירח אותנו ממש יפה. היה נחמד לראות מה קורה בתיכונים אחרים ממש לידינו. להמון ילדים בסמינר היו תפקידים בכירים בנוער ההתישבותי, שזהו בעצם הגוף שמרכז את הפעילות ותומך במועצות תלמידים שקמות בתיכונים. בנוסף, גוף זה הוא מוציא לפועל פרוייקטים אחרים מעניינים וחשובים. לפורום זה ישנן שלוש מטרות חשובות, שבסופו של דבר יעזרו לנו להרים את מועצת התלמידים ולהפוך אותה להכי יעילה שהיא יכולה להיות: - פעילות על איך מקימים מועצת תלמידים, מי אמור להרכיב אותה ומהן מטרותיה העיקריות, השלבים של הקמתה ופרטים טכניים אחרים. - פעילות בנוגע לזכויות התלמיד והנוער! דיברנו על כך שתפקידה של מועצת התלמידים הוא גם לדאוג שלתקנון זכויות התלמיד תהיה יותר חשיפה בבית הספר ובכך יתאפשר לתלמידים להיות יותר ערים לזכויותיהם ולעזור לגשר בין המערכת לתלמידים תוך תביעת זכויות התלמידים. - פעילות אחרונה וחשובה הייתה איך לבנות תוכנית עבודה שנתית, איך נוכל להצליח להכניס את כל פעילות ההווי, פרוייקטים גדולים וקטנים שכבר תכננו בפגישה הראשונה של המועצה שהתקיימה באותו הבוקר! *אז לסיכום:* השכלנו, החכמנו ועכשיו בראבק - נתחיל להרים את צפית ולהפוך אותה למקום יותר טוב *בשביל כולנו*🙌🏼🏫🎉📝😁 יש למה לצפות חברה!! טל זליגמן כיתה י"א
👉 נערים בחנות לממכר סיגריות באומן.
כל שנה, בראש השנה, עשרות אלפי אנשים עולים לרגל לקברו של רבי נחמן מברסלב. הם עושים זאת בגלל שהם מאמינים בפילוסופיה של רבי נחמן, האומרת שצריך להשתדל להיות תמיד בשמחה ולהיות טוב לזולת. הרבי אמר שמי שיגיע אליו לקבר בראש השנה, יתן תרומה לעניים ויגיד עשרה מזמורי תהילים, הוא ישגיח עליו עד השנה הבאה.
השנה כמו כל בכל תחילת שנה טסו לאומן שבאוקריינה עשרות אלפים, אלא שגם השנה כמו בכל שנה, במקום לעסוק במהות המסע, בחרה התקשורת להתמקד דווקא בפן השלילי. התקשורת בחרה להעלות כתבה שלמה העוסקת  באנשים ההולכים לאומן בשביל לעשן סמים, להציק למקומיים או לבקר אצל זונות. אתר ynet בחר לפרסם כתבה שתיעדה חבורת ילדים בני 12 שותים אלכוהול, מעשנים סיגריות ומציקים לנהגים ללא פיקוח הורים.
נו באמת, תראו לי אירוע המוני גדול בעולם, שבו ילדים לא שותים ומעשנים. רק לפני כמה ימים בboom box  היה אירוע שבו היו הרבה יותר ילדים ששתו ועישנו ללא פיקוח הורים ולאף אחד זה לא הזיז.
זה לא דבר חדש שהתקשורת לוקה באנטישמיות נסתרת ושהדיווח סלקטיבי. 
הם לא מדברים על העובדה שבמשך החג, אנשים מנסים להיצמד לפילוסופייה של רבי נחמן, או על העובדה שבמהלך השהות שם נתרמים מאות אלפי שקלים לתרומה, או על העובדה שלולא כל העולים לרגל, אוקריינה הייתה קורסת כלכלית (בהתחשב בעובדה שחלק גדול מהכלכלה האוקריינית נשען על העולים לרגל). אז אולי פעם אחת, במקום להציג כמה ילדים שיכורים, התקשורת תדבר על הסיבה שרוב האנשים באים לשם? או מה הם עושים שם?
אז מה דעתכם, האם מדובר בדאגה אמיתית או באנטישמיות נסתרת?
איתי גרנט שכבה י'
👉 נערים בחנות לממכר סיגריות באומן. כל שנה, בראש השנה, עשרות אלפי אנשים עולים לרגל לקברו של רבי נחמן מברסלב. הם עושים זאת בגלל שהם מאמינים בפילוסופיה של רבי נחמן, האומרת שצריך להשתדל להיות תמיד בשמחה ולהיות טוב לזולת. הרבי אמר שמי שיגיע אליו לקבר בראש השנה, יתן תרומה לעניים ויגיד עשרה מזמורי תהילים, הוא ישגיח עליו עד השנה הבאה. השנה כמו כל בכל תחילת שנה טסו לאומן שבאוקריינה עשרות אלפים, אלא שגם השנה כמו בכל שנה, במקום לעסוק במהות המסע, בחרה התקשורת להתמקד דווקא בפן השלילי. התקשורת בחרה להעלות כתבה שלמה העוסקת  באנשים ההולכים לאומן בשביל לעשן סמים, להציק למקומיים או לבקר אצל זונות. אתר ynet בחר לפרסם כתבה שתיעדה חבורת ילדים בני 12 שותים אלכוהול, מעשנים סיגריות ומציקים לנהגים ללא פיקוח הורים. נו באמת, תראו לי אירוע המוני גדול בעולם, שבו ילדים לא שותים ומעשנים. רק לפני כמה ימים בboom box  היה אירוע שבו היו הרבה יותר ילדים ששתו ועישנו ללא פיקוח הורים ולאף אחד זה לא הזיז. זה לא דבר חדש שהתקשורת לוקה באנטישמיות נסתרת ושהדיווח סלקטיבי. הם לא מדברים על העובדה שבמשך החג, אנשים מנסים להיצמד לפילוסופייה של רבי נחמן, או על העובדה שבמהלך השהות שם נתרמים מאות אלפי שקלים לתרומה, או על העובדה שלולא כל העולים לרגל, אוקריינה הייתה קורסת כלכלית (בהתחשב בעובדה שחלק גדול מהכלכלה האוקריינית נשען על העולים לרגל). אז אולי פעם אחת, במקום להציג כמה ילדים שיכורים, התקשורת תדבר על הסיבה שרוב האנשים באים לשם? או מה הם עושים שם? אז מה דעתכם, האם מדובר בדאגה אמיתית או באנטישמיות נסתרת? איתי גרנט שכבה י'
היה היה פעם כיסא אחד שקראו לו שב. שב היה נע ממקום למקום בחופשיות, לא כמו שיכלתם לחשוב בטבעיות. שב היה אחד הכיסאות היותר נחמדים שיש, הוא מאלה שתמיד היו שם בשבילך במטבח, ולא מאלה שהיו מוציאים כשאין ברירה, בימי חג וכדומה. 
יום אחד באה דודתו הכורסא לבקר, ואבוי, צרחה איומה נשמעה מהסלון. ״לשב יש חום!!״ מיד התברר לכל האזרחים באיזור כי הסיבה לצרחה היא זו שלשב יש חום. (הם הבינו זאת כיוון ש״חום״ - כשהוא בא לבד בסמיכות ל״יש לו״, זה לא ממש חיובי). עם זאת, האזרחים, שהכירו את הכורסא, ידעו כי רהיטים עם חום זה דבר רגיש אצל הדודה, יש לה הרבה בנות דודות כורסאות גינה שמתות מחום כל יום. 
בכל אופן, כל האזרחים התכנסו וחשבו וחשבו מה לעשות. אחד צעק: ״שילך לארכיאולוג!״, כולם שללו זאת. אבל מה, טעות תמימה זו של אחד האזרחים נתנה במוחו של אחר רעיון, והוא צעק: ״שילך לרופא!״. כולם התלהבו מהרעיון הגאוני ומיד שלחו את שב לרופא הכי טוב באיזור. שב החליט להסכים ללכת, הוא הבין שזה מה שעושים כשחולים. בדרכו הולך מרצונו האישי, זמזם לו שירים אהובים בדרך. זה היה יום יפה. 
בהגיעו לבית החולים הוא המתין ליד כורסאת המתנה נחמדה מאוד. אחר כך נכנס לרופא, שאמר לו ממבט ראשון: ״היי, שב, אני צריך לבדוק אותך״. אז הוא התיישב.
.
כתבה: תמר שאול
אייר: איתי קינן
היה היה פעם כיסא אחד שקראו לו שב. שב היה נע ממקום למקום בחופשיות, לא כמו שיכלתם לחשוב בטבעיות. שב היה אחד הכיסאות היותר נחמדים שיש, הוא מאלה שתמיד היו שם בשבילך במטבח, ולא מאלה שהיו מוציאים כשאין ברירה, בימי חג וכדומה. יום אחד באה דודתו הכורסא לבקר, ואבוי, צרחה איומה נשמעה מהסלון. ״לשב יש חום!!״ מיד התברר לכל האזרחים באיזור כי הסיבה לצרחה היא זו שלשב יש חום. (הם הבינו זאת כיוון ש״חום״ - כשהוא בא לבד בסמיכות ל״יש לו״, זה לא ממש חיובי). עם זאת, האזרחים, שהכירו את הכורסא, ידעו כי רהיטים עם חום זה דבר רגיש אצל הדודה, יש לה הרבה בנות דודות כורסאות גינה שמתות מחום כל יום. בכל אופן, כל האזרחים התכנסו וחשבו וחשבו מה לעשות. אחד צעק: ״שילך לארכיאולוג!״, כולם שללו זאת. אבל מה, טעות תמימה זו של אחד האזרחים נתנה במוחו של אחר רעיון, והוא צעק: ״שילך לרופא!״. כולם התלהבו מהרעיון הגאוני ומיד שלחו את שב לרופא הכי טוב באיזור. שב החליט להסכים ללכת, הוא הבין שזה מה שעושים כשחולים. בדרכו הולך מרצונו האישי, זמזם לו שירים אהובים בדרך. זה היה יום יפה. בהגיעו לבית החולים הוא המתין ליד כורסאת המתנה נחמדה מאוד. אחר כך נכנס לרופא, שאמר לו ממבט ראשון: ״היי, שב, אני צריך לבדוק אותך״. אז הוא התיישב. . כתבה: תמר שאול אייר: איתי קינן
צוות צפיתניק מאחל לכולנו שנה טובה!! 💗🌈🌹
תזכרו להינות השנה כמו שעוד לא יצא לכם, נצלו את החוויות הרגילות והפכו אותן בלתי נשכחות. 
אוהבים והנה אנחנו עם תפוחים🍏🐛
צוות צפיתניק מאחל לכולנו שנה טובה!! 💗🌈🌹 תזכרו להינות השנה כמו שעוד לא יצא לכם, נצלו את החוויות הרגילות והפכו אותן בלתי נשכחות. אוהבים והנה אנחנו עם תפוחים🍏🐛
בסוף היום עברה שכבת ח' פעילות בנושא ראש השנה, במסגרת הפעילות אכלנו עוגות והפרחנו בועות לרגל השנה החדשה הייתה זו חוויה מגבשת ומהנה.  תמר ורני שכבה ח
בסוף היום עברה שכבת ח' פעילות בנושא ראש השנה, במסגרת הפעילות אכלנו עוגות והפרחנו בועות לרגל השנה החדשה הייתה זו חוויה מגבשת ומהנה. תמר ורני שכבה ח
טרנד חדש בצפית!!! אם לא שמתם לב כנראה שלא הייתם באיזור לאחרונה, הסמל הדביק זה הטרנד החדש שכובש את צפית! אז איך זה בעצם התחיל? בעקבות הרצינות של המורים לגבי חולצות הבית ספר לאחרונה, תלמידי השכבה העליונה שכבר עוד מעט מסיימים בית ספר ואין בבעלותם הרבה חולצות בית ספר, עלו על הטרנד הזה שבעצם מאפשר להשתמש בחולצה חלקה גם מעבר לשעות הבית ספר! וככה, גם לחסוך בכסף לחולצות בית ספר, גם ללבוש את אותן חולצות חלקות מחוץ ללימודים וגם להיצמד לנהלים!

ים עגמי, י׳
טרנד חדש בצפית!!! אם לא שמתם לב כנראה שלא הייתם באיזור לאחרונה, הסמל הדביק זה הטרנד החדש שכובש את צפית! אז איך זה בעצם התחיל? בעקבות הרצינות של המורים לגבי חולצות הבית ספר לאחרונה, תלמידי השכבה העליונה שכבר עוד מעט מסיימים בית ספר ואין בבעלותם הרבה חולצות בית ספר, עלו על הטרנד הזה שבעצם מאפשר להשתמש בחולצה חלקה גם מעבר לשעות הבית ספר! וככה, גם לחסוך בכסף לחולצות בית ספר, גם ללבוש את אותן חולצות חלקות מחוץ ללימודים וגם להיצמד לנהלים! ים עגמי, י׳
אתמול בערב הייתי מעט מצוברחת, רציתי רגע קטן לנוח בשקט עם עצמי להסתכל על הכוכבים או לעשות תרגילי גמישות, אז החלטתי לשוטט בצפית ולחפש דשא למנוחה.
הבנתי שלפני שלוש אופציות למדשאות מרכזיות
גל גרוסמן - מדשאת המעשנים, לשם ללא ספק לא התכוונתי להגיע, כי התחושה שם בלילות דומה לתחושת סמטה חשוכה, חשוך ומלחיץ.
וכך התקדמתי לעבר המדשאה ליד 
האולם ספורט - מדשאת הזוגות. גם לשם לא ממש התכוונתי להגיע, כי הסיכויים לפרטיות קטנים למדי.
ואז הגעתי לאפשרות האחרונה והיא 
המדשאה מאחרי בית כיתות אחד, ובעודי שוכבת על יד מתקני הכושר על פני הדשא הלח זה הפציע בי, כי כמות המקומות הפוטנציאלים לדשא שחלפתי על פניהם, ויכלו בקלות במקום פיסת אדמה להיות פיסת אושר, החכה והצטמצמה עד מאד.
הבנתי שאני מתגעגעת, מתגעגעת לימים לפני שנתיים שהייתי שוכבת על הדשא כשנגדי חומה ונהנית מכלום. אבל היום, היום יש לי שלושה מקומות שאני יכולה לשבת בהם בנוחות, ומליוני פיסות של אדמה, אדמה באמצע הדרך ללא רוח חיים. ויותר מזה גם עשבים לא צומחים שם.
גם העשבים בוחרים בדשא.
הדר שאול, יא
אתמול בערב הייתי מעט מצוברחת, רציתי רגע קטן לנוח בשקט עם עצמי להסתכל על הכוכבים או לעשות תרגילי גמישות, אז החלטתי לשוטט בצפית ולחפש דשא למנוחה. הבנתי שלפני שלוש אופציות למדשאות מרכזיות גל גרוסמן - מדשאת המעשנים, לשם ללא ספק לא התכוונתי להגיע, כי התחושה שם בלילות דומה לתחושת סמטה חשוכה, חשוך ומלחיץ. וכך התקדמתי לעבר המדשאה ליד האולם ספורט - מדשאת הזוגות. גם לשם לא ממש התכוונתי להגיע, כי הסיכויים לפרטיות קטנים למדי. ואז הגעתי לאפשרות האחרונה והיא המדשאה מאחרי בית כיתות אחד, ובעודי שוכבת על יד מתקני הכושר על פני הדשא הלח זה הפציע בי, כי כמות המקומות הפוטנציאלים לדשא שחלפתי על פניהם, ויכלו בקלות במקום פיסת אדמה להיות פיסת אושר, החכה והצטמצמה עד מאד. הבנתי שאני מתגעגעת, מתגעגעת לימים לפני שנתיים שהייתי שוכבת על הדשא כשנגדי חומה ונהנית מכלום. אבל היום, היום יש לי שלושה מקומות שאני יכולה לשבת בהם בנוחות, ומליוני פיסות של אדמה, אדמה באמצע הדרך ללא רוח חיים. ויותר מזה גם עשבים לא צומחים שם. גם העשבים בוחרים בדשא. הדר שאול, יא
מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו? ❤
לקראת החג, אנו רוצים לשנות. להיות טובים יותר. אוהבים יותר. נותנים יותר. ובשביל זה, אנו אוספים מוצרי מזון יבש שייתרמו לילדים נזקקים בקרית גת. (ניתן לתרום פסטות, פתיתים, אורז, שימורים, טונה, שמן, קמח, וכל מה שיעלה בדעתכם שישמח אותם- אך יבש💘). את המוצרים תוכלו לשים בקרטון בחדר המורים שיהיה בכל שכבה. מקווים שכולם יקחו חלק. 
התרומה בשיתוף עם צוות סח״י, נווה חנה.
לשאלות: ליהי דה-וריס יב2
מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו? ❤ לקראת החג, אנו רוצים לשנות. להיות טובים יותר. אוהבים יותר. נותנים יותר. ובשביל זה, אנו אוספים מוצרי מזון יבש שייתרמו לילדים נזקקים בקרית גת. (ניתן לתרום פסטות, פתיתים, אורז, שימורים, טונה, שמן, קמח, וכל מה שיעלה בדעתכם שישמח אותם- אך יבש💘). את המוצרים תוכלו לשים בקרטון בחדר המורים שיהיה בכל שכבה. מקווים שכולם יקחו חלק. התרומה בשיתוף עם צוות סח״י, נווה חנה. לשאלות: ליהי דה-וריס יב2
- בקיצור, יום קצר -

7:50 התחיל בוקר טוב. ניר חומסקי אומר דברים על הטורנדו בפלורידה ועל ה9/11. הוא מוסיף משהו על הפסקת חשמל. 
הצלצול צלצל 🛎
הולך לשיעור אנגלית. אורית אומרת שצריך לעשות עבודה. לא עושה עבודה. 8:34. בום. אין חשמל. נזכרתי במה שחומסקי אמר. מנסה לאגור קור על ידי סגירת הדלתות והחלונות. לא מצליח. חם לי. נגמר שיעור. התחיל שיעור. הבנו שחם. ענת מאחרת. יצאנו החוצה לחפש את ענת. לא מצאנו. חיפשנו שוב. מצאנו. ענת אמרה: ״לומדים בחוץ היום.״ למדנו בחוץ. עדיין חם. הפסקה. יש שמועות על יום קצר. איגור פיקפק בשמועה. הודעה בוואטסאפ. חומסקי מאשר את היום הקצר. נגמר שיעור פיזיקה. הלכתי לסובות. - בקיצור, יום קצר -
- בקיצור, יום קצר - 7:50 התחיל בוקר טוב. ניר חומסקי אומר דברים על הטורנדו בפלורידה ועל ה9/11. הוא מוסיף משהו על הפסקת חשמל. הצלצול צלצל 🛎 הולך לשיעור אנגלית. אורית אומרת שצריך לעשות עבודה. לא עושה עבודה. 8:34. בום. אין חשמל. נזכרתי במה שחומסקי אמר. מנסה לאגור קור על ידי סגירת הדלתות והחלונות. לא מצליח. חם לי. נגמר שיעור. התחיל שיעור. הבנו שחם. ענת מאחרת. יצאנו החוצה לחפש את ענת. לא מצאנו. חיפשנו שוב. מצאנו. ענת אמרה: ״לומדים בחוץ היום.״ למדנו בחוץ. עדיין חם. הפסקה. יש שמועות על יום קצר. איגור פיקפק בשמועה. הודעה בוואטסאפ. חומסקי מאשר את היום הקצר. נגמר שיעור פיזיקה. הלכתי לסובות. - בקיצור, יום קצר -