an online Instagram web viewer
  • zafitnik
    צפינסטוש
    @zafitnik

Images by zafitnik

אליפות הארץ בכדור עף חופים🏖🏐✌
אליפות הארץ בכדור עף חופים🏖🏐✌
xSay2
היום התקיימה ארוחה גדולה ומשותפת לתלמידי יב' ולמורים שהיו איתנו לאורך כל שש שנותינו בצפית. יחד אכלנו, צחקנו ובירכנו את המורים.
 היה מרגש ומסכם בהחלט💗🍨
היום התקיימה ארוחה גדולה ומשותפת לתלמידי יב' ולמורים שהיו איתנו לאורך כל שש שנותינו בצפית. יחד אכלנו, צחקנו ובירכנו את המורים. היה מרגש ומסכם בהחלט💗🍨
זה היה עוד יום שני ארוך, וישבתי כהרגלי בשעה תשיעית, אי שם בגלריה על יד החדר מורים, ופותר, כשחצי מהמוח ישן והשני שחוק מתשע שעות של ישיבה אינסופית בכיתה, לפתור תרגיל לא ממש מעניין באינטגרלים.

אני בינתיים נאלץ להילחם במוחי שלי, שמנסה בכל הכוח לא לפתור את אותו אינטגרל, וחושב על הכל, החל מהמורה לאמנות שהייתה לי בכיתה ג האויבת המושבעת ועד למלצרית החביבה שהתחילה איתי בנמל תל אביב בסופש שלפני זה. רק לא מתמטיקה.

תוך כדי המאבק הבלתי מתפשר עברה המורה לצידי, לראות שאני לא חולם.

הראיתי לה את דרך הפתרון, ולפתע נתקפתי שאגה אדירה: "אתה לא יכול לכתוב 81 מתחת לשורש ואז 9 למעלה!!!" "ובכן, אבל זה נכון… אם אכן הייתה לי טעות ודאי היא נפלה בהמשך התרגיל…" "מתמטיקה היא שפה." מאוד קשה לי עם הקיבעון המחשבתי הזה, ורציתי מאוד להגיד מה אני חושב עליו. אבל העדפתי לסתום את הפה ולהמשיך.

תוך כדי שאני ממשיך לפתור את התרגיל אני מגיע למסקנה שבתכלס העולם רק מרוויח מהשגיאות הטיפשיות האלה.

אם האדם הקדמון לא היה מפיל בטעות אבן צור שיצרה ניצוץ, לא הייתה לנו היום אש לבשל.

אם כריסטופר קולומבוס לא היה מפליג מערבה כשחשב בטעות שיגיע להודו, לא היינו מגלים את אמריקה.

אם אלכסנדר פלמינג, מגלה האנטיביוטיקה, לא היה שוכח בטעות את צלחת הפטרי שלו בחוץ ובכך מגלה את הפניצילין, אנשים היום היו ממשיכים למות בגיל ארבעים מדלקת גרון.

אם הסינים לא היו מנסים לייצר שיקוי לחיי נצח וממציאים בטעות את חומר הנפץ, לא היו לנו זיקוקים ביום העצמאות או רקטות לשיגור לוויני תקשורת לחלל.

אם לא היו מתרחשות שגיאות קטנות, "מוטציות" במהלך הליך חלוקת התא ושכפול הדנ"א, האבולוציה לא הייתה מתקיימת כולנו היינו עדיין חיידקים קטנים באוקיינוס. וסביר להניח שלא הייתי יכול לפתור תרגיל אינטגרלים או לכתוב כתבות לצפיתניק במצב הזה.

אז אולי עכשיו, יש לי תשובה לא רעה בכלל: 
אמת, המתמטיקה היא בהחלט שפה, אבל אם אנחנו באמת רוצים להשתמש בה ולהיעזר בה כדי להתקדם, אנחנו צריכים לעיתים לחרוג מהכללים, ולטעות, ולטעות ושוב פעם לטעות. 
הכלל הזה נכון לכל תחום שאפשר לחשוב עליו, כי רק ככה, נהפוך את העולם למקום טוב יותר.

יהונתן גרנט
זה היה עוד יום שני ארוך, וישבתי כהרגלי בשעה תשיעית, אי שם בגלריה על יד החדר מורים, ופותר, כשחצי מהמוח ישן והשני שחוק מתשע שעות של ישיבה אינסופית בכיתה, לפתור תרגיל לא ממש מעניין באינטגרלים. אני בינתיים נאלץ להילחם במוחי שלי, שמנסה בכל הכוח לא לפתור את אותו אינטגרל, וחושב על הכל, החל מהמורה לאמנות שהייתה לי בכיתה ג האויבת המושבעת ועד למלצרית החביבה שהתחילה איתי בנמל תל אביב בסופש שלפני זה. רק לא מתמטיקה. תוך כדי המאבק הבלתי מתפשר עברה המורה לצידי, לראות שאני לא חולם. הראיתי לה את דרך הפתרון, ולפתע נתקפתי שאגה אדירה: "אתה לא יכול לכתוב 81 מתחת לשורש ואז 9 למעלה!!!" "ובכן, אבל זה נכון… אם אכן הייתה לי טעות ודאי היא נפלה בהמשך התרגיל…" "מתמטיקה היא שפה." מאוד קשה לי עם הקיבעון המחשבתי הזה, ורציתי מאוד להגיד מה אני חושב עליו. אבל העדפתי לסתום את הפה ולהמשיך. תוך כדי שאני ממשיך לפתור את התרגיל אני מגיע למסקנה שבתכלס העולם רק מרוויח מהשגיאות הטיפשיות האלה. אם האדם הקדמון לא היה מפיל בטעות אבן צור שיצרה ניצוץ, לא הייתה לנו היום אש לבשל. אם כריסטופר קולומבוס לא היה מפליג מערבה כשחשב בטעות שיגיע להודו, לא היינו מגלים את אמריקה. אם אלכסנדר פלמינג, מגלה האנטיביוטיקה, לא היה שוכח בטעות את צלחת הפטרי שלו בחוץ ובכך מגלה את הפניצילין, אנשים היום היו ממשיכים למות בגיל ארבעים מדלקת גרון. אם הסינים לא היו מנסים לייצר שיקוי לחיי נצח וממציאים בטעות את חומר הנפץ, לא היו לנו זיקוקים ביום העצמאות או רקטות לשיגור לוויני תקשורת לחלל. אם לא היו מתרחשות שגיאות קטנות, "מוטציות" במהלך הליך חלוקת התא ושכפול הדנ"א, האבולוציה לא הייתה מתקיימת כולנו היינו עדיין חיידקים קטנים באוקיינוס. וסביר להניח שלא הייתי יכול לפתור תרגיל אינטגרלים או לכתוב כתבות לצפיתניק במצב הזה. אז אולי עכשיו, יש לי תשובה לא רעה בכלל: אמת, המתמטיקה היא בהחלט שפה, אבל אם אנחנו באמת רוצים להשתמש בה ולהיעזר בה כדי להתקדם, אנחנו צריכים לעיתים לחרוג מהכללים, ולטעות, ולטעות ושוב פעם לטעות. הכלל הזה נכון לכל תחום שאפשר לחשוב עליו, כי רק ככה, נהפוך את העולם למקום טוב יותר. יהונתן גרנט
בזמן שאתם נפשתם בין מיצ"ב למיצ"ב, מורי צפית נפשו והתרעננו בסיור ביפו🤗😎
בזמן שאתם נפשתם בין מיצ"ב למיצ"ב, מורי צפית נפשו והתרעננו בסיור ביפו🤗😎
אתמול (שני) שכבת י״א יצאה לסיור בנושא ציונות. 
ביקרנו בעיקר באזור של הקבוצות הראשונות שנוסדו על ידי אנשי העלייה השנייה, ולמדנו על קבוצת כינרת. המסר הופנם, ציונות הייתה חלק בלתי נפרד מהרעיון של מדינה יהודית בארץ, ותרמה רבות לפיתוח הארץ, למרות הקשיים הרבים של העולים.
הייתה חוויה מאוד כיפית!
אתמול (שני) שכבת י״א יצאה לסיור בנושא ציונות. ביקרנו בעיקר באזור של הקבוצות הראשונות שנוסדו על ידי אנשי העלייה השנייה, ולמדנו על קבוצת כינרת. המסר הופנם, ציונות הייתה חלק בלתי נפרד מהרעיון של מדינה יהודית בארץ, ותרמה רבות לפיתוח הארץ, למרות הקשיים הרבים של העולים. הייתה חוויה מאוד כיפית!
מרכז המוזיקה בכפר מנחם שמחים להציג: 
ערב שכולו מוזיקה כיף והמבורגרים במחירים שווים 
כולם מוזמנים- שישי בערב הרכבי מבוגרים, שבת בערב הרכבי צעירים. מצפים לראותכם! 🎵🎼🎤
מרכז המוזיקה בכפר מנחם שמחים להציג: ערב שכולו מוזיקה כיף והמבורגרים במחירים שווים כולם מוזמנים- שישי בערב הרכבי מבוגרים, שבת בערב הרכבי צעירים. מצפים לראותכם! 🎵🎼🎤
החברים והחברות מגמת ספרות י"ב ביום העשרה בכנסת "יום סיפור ירושלמי". באנו, ראינו, ניצחנו!
החברים והחברות מגמת ספרות י"ב ביום העשרה בכנסת "יום סיפור ירושלמי". באנו, ראינו, ניצחנו!
בואו להתקין ולתקן בתיקון שבועות🌼
בואו להתקין ולתקן בתיקון שבועות🌼
ערב סיום של קבוצת מונסון בפנימיה!
היום בשש להורים
בתשע וחצי לחברים וחניכים

כולכם מוזמנים!!
ערב סיום של קבוצת מונסון בפנימיה! היום בשש להורים בתשע וחצי לחברים וחניכים כולכם מוזמנים!!
היום, כ״ח באייר, וברחבי הארץ מציינים יובל לאיחוד העיר ירושלים תחת ריבונות ישראלית.
בשנת תשכ״ז (1967) במהלך מלחמת ששת הימים נכנס צבא ההגנה לישראל עם חייליו והביא לאיחוד העיר תחת ריבונות ישראלית.
יום ירושלים הוא יום קונטרברסלי והדעות עליו חלוקות.
בחרנו לשמוע שתי דעות.

למה אין מה לחגוג:

חלק מגורמי השמאל ומהציבור הערבי במדינת ישראל רואים ביום זה יום המסמל את הכיבוש ולכן נמנעים לחגוג אותו (גם בבית הספר לא נערכו שום חגיגות).
כידוע, לאחר שחרור ירושלים מידי הירדנים, נוצרה לכאורה ירושלים חדשה, ירושלים מאוחדת. אבל בפועל ירושלים מפולגת וחצויה, ובתוכה חומה. 
איך אפשר לחגוג את יום השחרור לעיר ירושלים אם אין חירות לחלק גדול  מהתושבים? איך אפשר להתעלם מתושבי העיר רק בשל עצם היותם מיעוט?

דביר זנש

למה יש מה לחגוג וחייבים לחגוג:
בחגיגות העשרים לשחרור ירושלים נסעתי עם אבא שלי לעצרת חגיגית שנערכה מתחת למתחם של אוגוסטה ויקטוריה. 
חלפו מאז שלושים שנים ואני עדיין זוכרת את ההתרגשות ותחושת ההוד שאפפה אותי. בשכונות בהן הלכנו אז, היום כבר לא ניתן לצעוד מבלי ליווי משטרתי, ויש לא מעט  שמדירים רגליהם גם מהעיר העתיקה. 
את ירושלים אני מאד אוהבת. 
העוצמה של ירושלים יכולה להכיל את כל המחלוקות, הוויכוחים והמלחמות, אבל כדי שזה יקרה חובה עלינו להגיע אליה, לטייל בה, ללמוד עליה ולראות בה את בירת הנצח של העם היהודי.

בשמת
היום, כ״ח באייר, וברחבי הארץ מציינים יובל לאיחוד העיר ירושלים תחת ריבונות ישראלית. בשנת תשכ״ז (1967) במהלך מלחמת ששת הימים נכנס צבא ההגנה לישראל עם חייליו והביא לאיחוד העיר תחת ריבונות ישראלית. יום ירושלים הוא יום קונטרברסלי והדעות עליו חלוקות. בחרנו לשמוע שתי דעות. למה אין מה לחגוג: חלק מגורמי השמאל ומהציבור הערבי במדינת ישראל רואים ביום זה יום המסמל את הכיבוש ולכן נמנעים לחגוג אותו (גם בבית הספר לא נערכו שום חגיגות). כידוע, לאחר שחרור ירושלים מידי הירדנים, נוצרה לכאורה ירושלים חדשה, ירושלים מאוחדת. אבל בפועל ירושלים מפולגת וחצויה, ובתוכה חומה. איך אפשר לחגוג את יום השחרור לעיר ירושלים אם אין חירות לחלק גדול מהתושבים? איך אפשר להתעלם מתושבי העיר רק בשל עצם היותם מיעוט? דביר זנש למה יש מה לחגוג וחייבים לחגוג: בחגיגות העשרים לשחרור ירושלים נסעתי עם אבא שלי לעצרת חגיגית שנערכה מתחת למתחם של אוגוסטה ויקטוריה. חלפו מאז שלושים שנים ואני עדיין זוכרת את ההתרגשות ותחושת ההוד שאפפה אותי. בשכונות בהן הלכנו אז, היום כבר לא ניתן לצעוד מבלי ליווי משטרתי, ויש לא מעט שמדירים רגליהם גם מהעיר העתיקה. את ירושלים אני מאד אוהבת. העוצמה של ירושלים יכולה להכיל את כל המחלוקות, הוויכוחים והמלחמות, אבל כדי שזה יקרה חובה עלינו להגיע אליה, לטייל בה, ללמוד עליה ולראות בה את בירת הנצח של העם היהודי. בשמת
מחר ההופעה שחיכינו לה כל השנה
הרבקאמניות נותנות שואו על הבמה. לא לפספס!
מחר ההופעה שחיכינו לה כל השנה הרבקאמניות נותנות שואו על הבמה. לא לפספס!
תכלס, להתעורר כמו קינג בתשע וחצי

בדרך כלל מעלה בי חיוך מלחי אל לחי

אבל זה גם יכול להיות מאוד מבאס

אם לצו ראשון, שנית, עליך להתייצב 
ניסיתי לראות את חצי הכוס המלאה

כי בכל זאת רוב שכבתי בתגבור לקראת בגרות שקועה

לדרך יוצא,

לוקח איתי כוס קפה

אבל בחוץ כבר חם

כמעט כמו בכבשן

אז לפתע טרמפ עוצר לי בדרכי

אני מודה שבתחילה קצת חשדתי

אבל נראה לי שלחוטפי ילדים 
יש מקומות קצת יותר אטרקטיביים

ממושב נידח ושכוח אל כמו כפר אוריה

חיש מהר לרכב נכנסתי

ובמבטא רוסי כבד נשאלתי

לאן אתה?

לתחנת האוטובוס, בכניסה למושב, בבקשה "אין בעיה" (תנסו לקרוא עם המבטא)

כאשר הבין האיש טוב הלב

לאן מועדות פניי, קרי ללשכת הגיוס בירושלים

התעקש הבחור לצייד אותי בבקבוק מים

וגם לחסוך לי עשר דקות של צפיפות וסירחון באוטובוס

ולהקפיצני עד צומת שמשון

משהגענו הודיתי עם הרבה מאוד פאסון

למי שהחליט, פשוט סתם כך,

להיות אדם טוב

ובאשר לאוטובוס התגשמה נבואתי

ובתוך חלל צפוף ומסריח מצאתי את עצמי

לפתע אדם בשנות השמונים לחייו, להערכתי

עלה לאוטובוס, מיד חשתי לפנות את מקומי,

אלא שנערה נוספת, בערך בגילי,

הקדימה אותי

אנוכי הגיע ללשכה

תוך כדי שאני מקדים בבערך חצי שעה

על מנת לזרז תהליכים

אז נאמר לי לעלות למעלה עם המסמכים הרפואיים

כי כבר בצו ראשון מזמן הייתי

פשוט בקטע הזה של הפרופיל, בשל אלרגיה לחלב, נדפקתי

מגיש ת'מסמכים לפקידה

מחכה בחוץ בערך שלושת רבעי שעה

וביינתים שאר החיילות הפקידות אשר שם משרתות

מדברות ביניהן כאחרונות הפרחות

צ'וצ'ה שלי, מה איתך? אומרת האחת לרעותה

או יותר גרוע, חייל אחד הגיע 
וחיבק חיילת אחרת בחום ואהבה (תוך כדי שהוא מעביר לה יד על התחת)

למה לא, קדימה

וכל זאת ועוד מאורעות שונים ומשונים,

מתרחשים לעיני ולעיני עוד עשרות מלש"בים המומים

ובכן, כך חייל במדים מתנהג?

אבל אותי הכי עיצבן

שבשאלה פשוטה שלי אליהן, כמו איפה השירותים

מיד נהיית רצינית אצלן ארשת הפנים

וזאת שלפני שנייה ליטוף חם ו"אוהב" קיבלה

בדיסטנס וזלזול אלי דיברה

אבל לפחות שאלתי הפשוטה תשובה קיבלה

אחרי זמן מה סוף סוף נקראתי שוב אל הפקידה "לגבי הפרופיל תוך שבוע תקבל מאיתנו תשובה"

ובכן, התבקשתי לעבור בדיקות אלרגיה מאוד לא נעימות

אבל מרוב רצוני להגייס לקרבי

ביצעתי אותן ברצון

אז גם שתוך כדי הבדיקות התנפחתי כמו בלון

אז אשמח לפגוש כאן רופא צבאי ולהסביר לו את חפצי

קרי פרופיל גבוה לקרבי "אתה יכול כעת ללכת" ***המשך הסיפור המופלא בתגובה הראשונה***
תכלס, להתעורר כמו קינג בתשע וחצי בדרך כלל מעלה בי חיוך מלחי אל לחי אבל זה גם יכול להיות מאוד מבאס אם לצו ראשון, שנית, עליך להתייצב ניסיתי לראות את חצי הכוס המלאה כי בכל זאת רוב שכבתי בתגבור לקראת בגרות שקועה לדרך יוצא, לוקח איתי כוס קפה אבל בחוץ כבר חם כמעט כמו בכבשן אז לפתע טרמפ עוצר לי בדרכי אני מודה שבתחילה קצת חשדתי אבל נראה לי שלחוטפי ילדים יש מקומות קצת יותר אטרקטיביים ממושב נידח ושכוח אל כמו כפר אוריה חיש מהר לרכב נכנסתי ובמבטא רוסי כבד נשאלתי לאן אתה? לתחנת האוטובוס, בכניסה למושב, בבקשה "אין בעיה" (תנסו לקרוא עם המבטא) כאשר הבין האיש טוב הלב לאן מועדות פניי, קרי ללשכת הגיוס בירושלים התעקש הבחור לצייד אותי בבקבוק מים וגם לחסוך לי עשר דקות של צפיפות וסירחון באוטובוס ולהקפיצני עד צומת שמשון משהגענו הודיתי עם הרבה מאוד פאסון למי שהחליט, פשוט סתם כך, להיות אדם טוב ובאשר לאוטובוס התגשמה נבואתי ובתוך חלל צפוף ומסריח מצאתי את עצמי לפתע אדם בשנות השמונים לחייו, להערכתי עלה לאוטובוס, מיד חשתי לפנות את מקומי, אלא שנערה נוספת, בערך בגילי, הקדימה אותי אנוכי הגיע ללשכה תוך כדי שאני מקדים בבערך חצי שעה על מנת לזרז תהליכים אז נאמר לי לעלות למעלה עם המסמכים הרפואיים כי כבר בצו ראשון מזמן הייתי פשוט בקטע הזה של הפרופיל, בשל אלרגיה לחלב, נדפקתי מגיש ת'מסמכים לפקידה מחכה בחוץ בערך שלושת רבעי שעה וביינתים שאר החיילות הפקידות אשר שם משרתות מדברות ביניהן כאחרונות הפרחות צ'וצ'ה שלי, מה איתך? אומרת האחת לרעותה או יותר גרוע, חייל אחד הגיע וחיבק חיילת אחרת בחום ואהבה (תוך כדי שהוא מעביר לה יד על התחת) למה לא, קדימה וכל זאת ועוד מאורעות שונים ומשונים, מתרחשים לעיני ולעיני עוד עשרות מלש"בים המומים ובכן, כך חייל במדים מתנהג? אבל אותי הכי עיצבן שבשאלה פשוטה שלי אליהן, כמו איפה השירותים מיד נהיית רצינית אצלן ארשת הפנים וזאת שלפני שנייה ליטוף חם ו"אוהב" קיבלה בדיסטנס וזלזול אלי דיברה אבל לפחות שאלתי הפשוטה תשובה קיבלה אחרי זמן מה סוף סוף נקראתי שוב אל הפקידה "לגבי הפרופיל תוך שבוע תקבל מאיתנו תשובה" ובכן, התבקשתי לעבור בדיקות אלרגיה מאוד לא נעימות אבל מרוב רצוני להגייס לקרבי ביצעתי אותן ברצון אז גם שתוך כדי הבדיקות התנפחתי כמו בלון אז אשמח לפגוש כאן רופא צבאי ולהסביר לו את חפצי קרי פרופיל גבוה לקרבי "אתה יכול כעת ללכת" ***המשך הסיפור המופלא בתגובה הראשונה***
פרסום ראשוני!!!!
זמן קצר לפני הבגרות במתמטיקה, הבגרות הודלפה, לכן הודפסה בגרות חדשה ומספר דקות לאחר שהתלמידים קיבלו אותה גם היא הודלפה, לכן עצרו את התלמידים מעבודתם וכעת הם ממתינים לקבלת שאלון נוסף, נקווה שהוא לא יודלף גם..🤓
פרסום ראשוני!!!! זמן קצר לפני הבגרות במתמטיקה, הבגרות הודלפה, לכן הודפסה בגרות חדשה ומספר דקות לאחר שהתלמידים קיבלו אותה גם היא הודלפה, לכן עצרו את התלמידים מעבודתם וכעת הם ממתינים לקבלת שאלון נוסף, נקווה שהוא לא יודלף גם..🤓
היום (יום א') חוותה שכבת ט' יום שיא של סדנאות על מיניות ותקשורת כחלק מסמינר.
בסדנאות למדנו איך לתקשר עם בני/בנות הזוג בדרך חיובית וטובה, דרך שאינה פוגעת באחר. 
למדנו לומר לא כשצריך, וכן כשרוצים.
בנוסף גם למדנו להרגיש איך גופנו מגיב למצבים ואיך לסנכרן בין הראש, הגוף והלב.
לסיום ראינו הצגה מאולתרת של תיאטרון "אקטיב" על חוויות ששיתפו ילדים מהקהל במהלך הופעתם.
היה מעניין וחוויתי, מחכים לעוד ימי שיא בסגנון הזה!
היום (יום א') חוותה שכבת ט' יום שיא של סדנאות על מיניות ותקשורת כחלק מסמינר. בסדנאות למדנו איך לתקשר עם בני/בנות הזוג בדרך חיובית וטובה, דרך שאינה פוגעת באחר. למדנו לומר לא כשצריך, וכן כשרוצים. בנוסף גם למדנו להרגיש איך גופנו מגיב למצבים ואיך לסנכרן בין הראש, הגוף והלב. לסיום ראינו הצגה מאולתרת של תיאטרון "אקטיב" על חוויות ששיתפו ילדים מהקהל במהלך הופעתם. היה מעניין וחוויתי, מחכים לעוד ימי שיא בסגנון הזה!
ביום ג' האחרון יצאנו שכבה ט' לטיול שנתי אחרון לצפון!! במהלך היום הראשון נסענו כשלוש וחצי שעות לרמת הגולן, שם טיילנו בנחל אלעל והגענו ברגל היישר למאהל בו ישנו באוהלי טיפי אינדיאנים, במהלך היום השני טיילנו בנהר הבאניאס העוצר נשימה, שכשכנו רגליים ונהנינו מהנוף היפה של ארצנו! לאחר המסלול הגענו לשער ישוב לאנדרטה של אסון המסוקים, שם חלקנו כבוד וערכנו טקס מרגש לזכרם של הנופלים מבניהם תום ותומר חניכי צפית.
היום השלישי והאחרון היה גדוש במים וכיף, טיילנו בעין טינא ובמסלול המים במדג'רסה וחזרנו מלאי חוויות ובעיקר שרופים מהשמש! 
היה טיול מדהים השכלנו ולמדנו רבות על עבר מדינתנו! נהנינו לטייל במים, צחקנו, נשרפו מהשמש ובעיקר חווינו חוויה אדירה עם כל השכבה!
ביום ג' האחרון יצאנו שכבה ט' לטיול שנתי אחרון לצפון!! במהלך היום הראשון נסענו כשלוש וחצי שעות לרמת הגולן, שם טיילנו בנחל אלעל והגענו ברגל היישר למאהל בו ישנו באוהלי טיפי אינדיאנים, במהלך היום השני טיילנו בנהר הבאניאס העוצר נשימה, שכשכנו רגליים ונהנינו מהנוף היפה של ארצנו! לאחר המסלול הגענו לשער ישוב לאנדרטה של אסון המסוקים, שם חלקנו כבוד וערכנו טקס מרגש לזכרם של הנופלים מבניהם תום ותומר חניכי צפית. היום השלישי והאחרון היה גדוש במים וכיף, טיילנו בעין טינא ובמסלול המים במדג'רסה וחזרנו מלאי חוויות ובעיקר שרופים מהשמש! היה טיול מדהים השכלנו ולמדנו רבות על עבר מדינתנו! נהנינו לטייל במים, צחקנו, נשרפו מהשמש ובעיקר חווינו חוויה אדירה עם כל השכבה!
הגינה הפורחת שעיצבה  שכבת ח'👏
הגינה הפורחת שעיצבה שכבת ח'👏
לפני שבועיים סיפרנו לכם על הזוועות בצ'צ'ניה כנגד האוכלוסייה הגאה. והנה אתמול ההפגנה, פרי יוזמתה של נוי סלע, מול השגרירות הרוסית. כל הכבוד 👏
לפני שבועיים סיפרנו לכם על הזוועות בצ'צ'ניה כנגד האוכלוסייה הגאה. והנה אתמול ההפגנה, פרי יוזמתה של נוי סלע, מול השגרירות הרוסית. כל הכבוד 👏
ד"ש חם משכבת ז' אשר בשדמות דבורה, שבקרו היום בהר ברקן, נחל מצפור וקינחו בבריכות נחל הקיבוצים.🤗
ד"ש חם משכבת ז' אשר בשדמות דבורה, שבקרו היום בהר ברקן, נחל מצפור וקינחו בבריכות נחל הקיבוצים.🤗