an online Instagram web viewer
  • fatma_tabaktas
    Fatma Tabaktas
    @fatma_tabaktas

Images by fatma_tabaktas

xSay2
Yarından itibaren internet yayınlarımızı ayrı bir kanaldan gerçekleştireceğiz. CanliSohbetler.TV internet adresi, Canli Sohbetler apple ve android uygulamaları. Ayrıca yarın Canli Sohbetler Youtube ve Periscope hesaplarından internet yayınlarımızı takip edebilirsiniz.
İnternet yayınlarımızın hangi hesaplarda olacağını sosyal medyadan da öğrenebilirsiniz.
Akıllı telefonlarınıza şimdiden "Canli Sohbetler" uygulamasını indirebilirsiniz. Ararken Canli sohbetleri "i" harfi ile aratmanız gerekiyor.
Yarından itibaren internet yayınlarımızı ayrı bir kanaldan gerçekleştireceğiz. CanliSohbetler.TV internet adresi, Canli Sohbetler apple ve android uygulamaları. Ayrıca yarın Canli Sohbetler Youtube ve Periscope hesaplarından internet yayınlarımızı takip edebilirsiniz. İnternet yayınlarımızın hangi hesaplarda olacağını sosyal medyadan da öğrenebilirsiniz. Akıllı telefonlarınıza şimdiden "Canli Sohbetler" uygulamasını indirebilirsiniz. Ararken Canli sohbetleri "i" harfi ile aratmanız gerekiyor.
Hapisane kaçkini gibi cikmisim bu foto burda hatira kalsin ☺
Hapisane kaçkini gibi cikmisim bu foto burda hatira kalsin ☺
Yalancinin mumu yatsiya kadar yanarmis , Ceylan video kayitlarini hic hesaba katmamissin ..... Ceylan Özgül'ün yalın ayak kaçtığı iddiası da bu şekilde çürütülmüş oldu! 
14.02.2017 tarihli kamera kayıtları, arkadaşıyla gayet rahat bir şekilde evden çıktığını ispatlıyor!
Yalancinin mumu yatsiya kadar yanarmis , Ceylan video kayitlarini hic hesaba katmamissin ..... Ceylan Özgül'ün yalın ayak kaçtığı iddiası da bu şekilde çürütülmüş oldu! 14.02.2017 tarihli kamera kayıtları, arkadaşıyla gayet rahat bir şekilde evden çıktığını ispatlıyor!
🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Şehadete kararlı adımlarla ve başı dik bir şekilde yürüyen yiğidimizsin sen #ÖmerHalisdemir

Destan yazdın sen.

Gıpta ediyoruz, imreniyoruz kahramanlığına. Ulaştığın mertebe muazzam. 
Allah katında en güzel ortamdasın, cennettesin inşaAllah. Peygamberlere birliktesin İnşaAllah. #A9TV#startv #trttv1 #beyazshow #cumhuriyeti #tekvatantekbayraktekmillettekdevlet