an online Instagram web viewer
  • ertugrulgoek
    Ertugrul Gök
    @ertugrulgoek

Images by ertugrulgoek

Eğer Atatürk şimdi en kuvvetli olduğu çagında olduğu andaki gibi yaşıyor olsaydı kendini Atatürkçü diye adlandırıp sadece sözde ve sosyal medya vatanseverlerini Yunanı denize döktüğü gibi denize dökerdi. 
Ordumuz Afrin denen şer yuvasına girmiş ve orada yedi düvelden gelen teröristler ile savaşıyor. Gazilerimiz ve şehidlerimiz var.En azından oturup şehidlerimizin ruhlarına bir Fatiha suresi okuyup bağışlayın. Ordumuz için dua edin. 
Ama yok illaki şu andaki durumla dalga geçen cebinde Türkiye Cumhuriyeti kimliği olan bir sürü hain var. 
Unutmayın ki bugün Türk ordusu Afrin e girmese idi yarın Türkiye'deki şehirleri kana bulayacaklardı. O yüzden yatın kalkın ordumuza-polisimize dua edin. 
@ertugrulgoek
#atatürk #atatürkcü #yunan #deniz #afrin #terörist #gazi #şehid #fatihasuresi #fatiha #fetihsuresi #dua #tsk #asker #polis #jöh #pöh
Eğer Atatürk şimdi en kuvvetli olduğu çagında olduğu andaki gibi yaşıyor olsaydı kendini Atatürkçü diye adlandırıp sadece sözde ve sosyal medya vatanseverlerini Yunanı denize döktüğü gibi denize dökerdi. Ordumuz Afrin denen şer yuvasına girmiş ve orada yedi düvelden gelen teröristler ile savaşıyor. Gazilerimiz ve şehidlerimiz var.En azından oturup şehidlerimizin ruhlarına bir Fatiha suresi okuyup bağışlayın. Ordumuz için dua edin. Ama yok illaki şu andaki durumla dalga geçen cebinde Türkiye Cumhuriyeti kimliği olan bir sürü hain var. Unutmayın ki bugün Türk ordusu Afrin e girmese idi yarın Türkiye'deki şehirleri kana bulayacaklardı. O yüzden yatın kalkın ordumuza-polisimize dua edin. @ertugrulgoek #atatürk  #atatürkcü  #yunan  #deniz  #afrin  #terörist  #gazi  #şehid  #fatihasuresi  #fatiha  #fetihsuresi  #dua  #tsk  #asker  #polis  #jöh  #pöh 
xSay2
#organbagisi na nasıl bakıyorsunuz bilmem ama 
#adanalilar a ve #adana da yaşayanlara bir not ; hayvanın her yerini yemek zorunda değilsiniz
#organbagisi  na nasıl bakıyorsunuz bilmem ama #adanalilar  a ve #adana  da yaşayanlara bir not ; hayvanın her yerini yemek zorunda değilsiniz
İki yüz elli bin Mehmet Şehit oldu.
İki yüz elli bin Mehmet toprak oldu.
Toprak bize vatan oldu!
Vatan oldu!
Vatan oldu!
Aziz hatıraları anısına...
#çanakkalegeçilmez  #solotürk #turkhavakuvvetleri
Aradığınızda konuşabileceğiniz,
özlediğinizde sarılabileceğiniz,
İyi günde değil,
Kötü günde ama'sız yanınızda olacağına inandığınız
insanı sevin..
Diğerleri kocaman bir karın ağrısı ve zaman kaybıdır .. Ç(alıntıdır)
Aradığınızda konuşabileceğiniz, özlediğinizde sarılabileceğiniz, İyi günde değil, Kötü günde ama'sız yanınızda olacağına inandığınız insanı sevin.. Diğerleri kocaman bir karın ağrısı ve zaman kaybıdır .. Ç(alıntıdır)
@mesutdikel üstadımızın Gaziantep'de @gaziantepbeld sinin ev sahipliginde Gaziantep Sanat  Merkezi'nde (Eski Adliye) 21 Mart - 5 Nisan tarihlerinde yapılacak olan,  51. Kişisel sergisine bir maniniz yoksa bekleriz efendim.
@ertugrulgoek 
#gaziantep #hatsanati
@mesutdikel üstadımızın Gaziantep'de @gaziantepbeld sinin ev sahipliginde Gaziantep Sanat Merkezi'nde (Eski Adliye) 21 Mart - 5 Nisan tarihlerinde yapılacak olan, 51. Kişisel sergisine bir maniniz yoksa bekleriz efendim. @ertugrulgoek #gaziantep  #hatsanati 
Sen hep yüreğimde kal..!
İlla sıkılıp dolaşmak istersen,
Damarımda dolaş, kanımda dolaş, canımda dolaş 
Ama; kalbimden fazla uzaklaşma!. Ç(alıntıdır)
Sen hep yüreğimde kal..! İlla sıkılıp dolaşmak istersen, Damarımda dolaş, kanımda dolaş, canımda dolaş Ama; kalbimden fazla uzaklaşma!. Ç(alıntıdır)
@ertugrulgoek #ertugrulgoek
A Millilerin İrlanda ve Karadağ maçları için aday kadrosu açıklandı.
A Millilerin İrlanda ve Karadağ maçları için aday kadrosu açıklandı.
#içliköfte #adana #adanamutfağı
Türk işı süpriz yumurta 😎
@tarkan a ve sevgili eşine mutluluklar dilerim. Şimdi @tarkan dan o muhteşem sesi ve yorumu ile bebeler için ninniler ve şarkılar bekliyoruz. 
Neden olmasın deyip bekliyoruz
#ninni #ninniler #tarkan #bebek #baby #baba #father #dad
@tarkan a ve sevgili eşine mutluluklar dilerim. Şimdi @tarkan dan o muhteşem sesi ve yorumu ile bebeler için ninniler ve şarkılar bekliyoruz. Neden olmasın deyip bekliyoruz #ninni  #ninniler  #tarkan  #bebek  #baby  #baba  #father  #dad 
Adana'da deniz, nehir, göl ve ırmak var ama nedense Adana yı yöneten il ve ilçe belediye başkanlarında su ile ilgili hiç bir icraat yok. 
Adanalıların artık ufku geniş ve  vizyonu olan belediye başkanlarını seçme vakti gelmedi mi ?
#adana #ırmak #nehir #göl #deniz #belediye #seçim #yerelseçim #beach #arena #konser #beach #kumsal #marina #liman
#adana #karataş a böyle #ada #otel #adaotel #adaotelleri yakışmazmı ?
Ama öncelikle yerel seçimlerde ufku geniş ve vizyonu olan belediye başkanları seçilmeli
Sağlık sektöründeki bütün arkadaşlarımın TIP BAYRAMI kutlu olsun 
@ertugrulgoek
Sağlık sektöründeki bütün arkadaşlarımın TIP BAYRAMI kutlu olsun @ertugrulgoek